Popis
Produkt: LENOVO LCD ThinkVision T24d-10
Part Number: 61B4MAT1EU
| Obraz | |
|---|---|
| Typ LCD Panelu | In-Plane Switching |
| Typ podsvietenia | WLED |
| Povrch dispeju | matný |
| Veľkosť panela | 24″ |
| Optimálne rozlišenie | 1920×1200 |
| Oblasť sledovania | 518.4×324 mm |
| Pomer strán | 16:10 |
| Doba odozvy | 7 ms |
| Jas | 300 cd/m2 |
| Obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Kontrastný pomer | 1000:1 |
| Uhol sledovania | 178 / 178 |
| Rozmery | 497.4×533.2×260.4 mm |
| Hmotnosť | 5.63 kg |
| Konektivita | |
| Video signál | 1x HDMI 1.4, 1x DP 1.2, 1x VGA |
| Audio signál | 1 x Audio Out (3.5 mm) |
| Vybavenie | |
| Reproduktory | Nie |
| Podstavec | |
| Sklopenie | 30° dozadu, -5° dopředu |
| Vesa | ano (100 x 100 mm) |
| Kensington zámok | Ano |
| Spotreba | |
| Zapnute | 64 W max, (22W typ.) |
| Pohotovostný režim | <0,5 W |
| Napájanie | Internal |
| Servis | |
| Záruka | 3 roky product exchange |
- Jas (cd/m2): 300
- Standardní záruka (roky): 3
- Energetická třída: D
- Hmotnost (kg): 5,5
- VESA rozměry: 100x100
- Povrchová úprava displeje: matny
- Kontrast:1: 1000
- Typ panelu: ips
- Formát obrazovky: 16:10
- Doba odezvy (ms): 7
- Výbava: Nastavitelná výška
- Vlastnost: rovny
- Rozlišení displeje: 1920x1200
- Úhlopříčka displeje ("): 24
- Použití: herni
- Rozhraní: displayport












