Popis
Produkt: LENOVO LhinkVision S27i-30
Part Number: 63DFKAT4EU
| Obraz | |
|---|---|
| Typ LCD Panelu | IPS |
| Typ podsvietenia | WLED |
| Povrch dispeju | matný |
| Veľkosť panela | 27″ |
| Optimálne rozlišenie | 1920 x 1080 |
| Oblasť sledovania | 597.9×336.3 mm |
| Pomer strán | 16:9 |
| Doba odozvy | 4ms (Extreme mode) / 6ms (Typical mode) |
| Jas | 300cd/m2 |
| Obnovovacia frekvencia | 100 Hz |
| Kontrastný pomer | 1300:1 |
| Uhol sledovania | 180° 180° |
| Rozmery | 475.0×612.3×184.9 mm / 18.70×24.11×7.28 inches |
| Hmotnosť | 4.5 kg |
| Konektivita | |
| Video signál | 2x HDMI 1.4, 1x VGA |
| Audio signál | 1 x Audio Out (3.5 mm) |
| Vybavenie | |
| Reproduktory | Nie |
| Podstavec | |
| Sklopenie | 22° dozadu, -5° dopředu |
| Vesa | ano (100 x 100 mm) |
| Kensington zámok | Ano |
| Spotreba | |
| Zapnute | 36 W max, (19.5W typ.) |
| Pohotovostný režim | <0,5 W |
| Napájanie | Interní (není externí adaptér jako zdroj napájení), Střídavý proud 100-240 V, 47-63 Hz W |
| Servis | |
| Záruka | 3 roky product exchange |
- Jas (cd/m2): 300
- Energetická třída: E
- Hmotnost (kg): 4,5
- VESA rozměry: 100x100
- Povrchová úprava displeje: matny
- Kontrast:1: 1300
- Typ panelu: ips
- Formát obrazovky: 16:9
- Doba odezvy (ms): 6
- Výbava: VESA montáž
- Vlastnost: rovny
- Rozlišení displeje: 1920x1080 (Full HD)
- Úhlopříčka displeje ("): 27
- Použití: profesionalni
- Rozhraní: vga











