Popis
Produkt: Monitor Lenovo ThinkVision S22e-19
Part number: 61C9KAT1EU
| ThinkVision S22e-20 | |
|---|---|
| Velikost displeje | 21.5″ |
| Zobrazovací oblast | 476.06×267.79mm |
| Panel | VA |
| Poměr stran | 16:9 |
| Rozlišení | 1920×1080 |
| Rozteč pixelů | 0.248×0.248 mm |
| Dot/ Pixel na palec | 102 dpi |
| Pozorovací úhly (H / V) | 178 / 178 |
| Odezva | 4 ms (Extremní mod) / 6 ms (Běžný mod) |
| Podpora barev | 16.7 Million |
| Obnovovací frekvence | 75 Hz |
| Svítivost | 250 nits |
| Kontrast (poměr) | 3000:1 |
| Barevný Gamut | 72% NTSC |
| Zakřivení | Ne |
| Matný | Ano |
| Konektivita | HDMI, VGA |
| USB Port | Ne |
| Kamera | Ne |
| Mikrofon | Ne |
| Reproduktory | Ne |
| Spotřeba energie (Typická / Maximální) | 15W / 19W |
| Napájecí Adaptér | Integrovaný |
| Podstavec | Naklopení |
| Barva | Černá |
| Šířka ráměčku | 2 mm |
| Rozměry se stojanem (VxŠxH) | 405.1×489.3×173.1 mm / 15.95×19.26×6.81 palců |
| Hmotnost (se stojanem) | 3.14 kg / 6.92 lbs. |
| Přibalené kabely | HDMI |
| Environmentální certifikace | Energy Star Certified, TCO 7.0, TCO Edge 2.0, EPEAT Silver, RoHS |
| Ergonomická certifikace | TÜV Rheinland Low Blue Light, TÜV Rheinland Flicker Free |
| Základní záruka | 3 roky |
| Podpora operačního systému | Podpora Window 7, Windows 10 |
| Technologie Sync | AMD FreeSync |
| Podpora Tiny / CPU / Platforma | Podpora Tiny a Nano / None / None |
| Ethernet / Bluetooth / Bezdrátový | Ne / Ne / Ne |
| Dotyková obrazovka/ Digitizační pero / Baterie | Ne / Ne / Ne |
| Paměť RAM / Úložiště / Slot pro kartu | Ne / Ne / Ne |
- Jas (cd/m2): 250
- Možnost prodloužené záruky: ano
- Standardní záruka (roky): 3
- Hmotnost (kg): 2,5
- Energetická třída: E
- VGA počet: 1
- HDMI verze: 1.4
- HDMI počet: 1
- Barevná hloubka (bit): 8
- Kontrast:1: 3000
- Doba odezvy (ms): 5-10
- Obnovovací frekvence (Hz): 75
- Povrchová úprava displeje: matny
- Typ panelu: va
- Formát obrazovky: 16:9
- Výbava: VESA montáž
- Vlastnost: rovny
- Odezva (ms): 4
- Rozlišení displeje: 1920x1080 (Full HD)
- Použití: kancelarsky
- Úhlopříčka displeje ("): 21,5"
- Rozhraní: vga













