Popis
Produkt: Lenovo Q24h-10
Part Number: 66A8GAC6EU
| Obraz | |
|---|---|
| Typ LCD Panelu | In-Plane Switching |
| Typ podsvietenia | WLED |
| Povrch dispeju | matný |
| Veľkosť panela | 23.8″ |
| Optimálne rozlišenie | 2560×1440 |
| Oblasť sledovania | 526.85×296.35 mm |
| Pomer strán | 16:9 |
| Doba odozvy | 4 ms (Extreme mode) / 6 ms (Typical mode) / 14 ms (Off mode) |
| Jas | 300cd/m2 |
| Obnovovacia frekvencia | 75 Hz |
| Kontrastný pomer | 1000:1 |
| Uhol sledovania | |
| Rozmery | 437.54×543.00×179.51 mm |
| Hmotnosť | 4.68 kg |
| Konektivita | |
| Video signál | 1x HDMI 1.4, 1x DP 1.2, 1x USB-C 3.1 Gen 1 |
| Audio signál | 1 x Audio Out (3.5 mm) |
| Vybavenie | |
| Reproduktory | 2x 3W |
| Podstavec | |
| Sklopenie | 22° dozadu, -5° dopředu |
| Vesa | ano (100 x 100 mm) |
| Kensington zámok | Ano |
| Spotreba | |
| Zapnute | 130 W max, (18W typ.) |
| Pohotovostný režim | <0,5 W |
| Napájanie | AC 100 to 240 V (50-60 Hz) |
| Servis | |
| Záruka | 3 roky product exchange |













