Popis
Produkt: LENOVO LCD ThinkVision P27u-20
Part Number: 62CBRAT6EU
| Obraz | |
|---|---|
| Typ LCD Panelu | In-Plane Switching |
| Typ podsvietenia | WLED |
| Povrch dispeju | matný |
| Veľkosť panela | 27″ |
| Optimálne rozlišenie | 3840×2160 |
| Oblasť sledovania | 596.7×335.7 mm |
| Pomer strán | 16:9 |
| Doba odozvy | 4 ms (Extreme mode) / 6 ms (Typical mode) |
| Jas | 450cd/m2 |
| Obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Kontrastný pomer | 1000:1 |
| Uhol sledovania | 178 / 178 |
| Rozmery | 556.4×613.8×219.9 mm |
| Hmotnosť | 8 kg |
| Konektivita | |
| Video signál | 1x HDMI 2.0, 1x DP 1.2, 1x Thunderbolt 4 In, 1x Thunderbolt 4 Out |
| Audio signál | 1 x Audio Out (3.5 mm) |
| Vybavenie | |
| Reproduktory | 2x 3W, Optional soundbar support |
| Podstavec | |
| Sklopenie | 35° dozadu, -5° dopředu |
| Vesa | ano (100 x 100 mm) |
| Kensington zámok | Ano |
| Spotreba | |
| Zapnute | 240 W max, (35W typ.) |
| Pohotovostný režim | <0,5 W |
| Napájanie | Internal |
| Servis | |
| Záruka | 3 roky product exchange |
- Použití: kancelarsky
- Úhlopříčka displeje ("): 27
- Rozlišení displeje: 3840x2160 (4K UHD)
- Vlastnost: rovny
- Výbava: kamera
- Doba odezvy (ms): 4
- Formát obrazovky: 16:9
- Typ panelu: ips
- Jas (cd/m2): 400
- Kontrast:1: 1000
- Povrchová úprava displeje: matny
- VESA rozměry: 100x100
- Hmotnost (kg): 8
- Energetická třída: G
- Standardní záruka (roky): 3
- Rozhraní: thunderbolt



















