Popis
Technické parametry
| VÝKON | |
|---|---|
| Velikost displeje | 27″ |
| Zobrazovací oblast | 596.7×335.7 mm |
| Panel | IPS |
| Podsvícení | WLED |
| Poměr stran | 16:9 |
| Rozlišení | 2560×1440 |
| Rozteč pixelů | 0.233×0.233 mm |
| Dot/ Pixel na palec | 109 dpi |
| Pozorovací úhly (H / V) | 178° / 178° |
| Doba Odezvy | 4ms (Extreme mode) / 6ms (Typical mode) / 14ms (Off mode) |
| Podpora barev | 1.07 Billion |
| Obnovovací frekvence | 60Hz |
| Svítivost | 350 cd/m2 |
| Kontrast (poměr) | 1000:1 |
| Barevný Gamut | 95% DCI-P3, 99% sRGB, 99% BT.709 |
| Povrchová úprava obrazovky | Antireflexní, tvrdá povrchová úprava (3H) |
| Zakřivení | Ne |
| Kamera | Podpora modulární kamery |
| Mikrofon | Ne |
| Reproduktory | Podpora modulárního reproduktoru |
| Spotřeba energie (Typická / Maximální) | 23W / 68W |
| Napájecí Adaptér | Integrovaný |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Smart System | Ne |
| DESIGN | |
| Podstavec | Naklonění, otočení, Pivot, stojan pro nastavení výšky |
| Barva | Černá |
| Šířka ráměčku | 2 mm |
| Montáž | Podpora VESA 100mm |
| Podpora ThinkCentre M Series | Podpora Tiny |
| Rozměry (ŠxHxV) | Nejnižší pozice | 611.9 x 204.5 x 380.3 mm Nejvyšší pozice | 611.9 x 204.5 x 535.3 mm Pouze displej | 611.9 x 48.0 x 353.4 mm |
| Rozměr balení | 690 x 148 x 525 mm |
| Hmotnost | Monitor s podstavcem | 6.8 kg Pouze displej | 4.7 kg |
| Hmotnost balení | 10.0 kg (22.1 lbs) |
| KONEKTIVITA | |
| USB Port | 4x USB 3.2 Gen 1, 1x USB-B 3.2 Gen 1 |
| Konektivita | 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x DP 1.4, 1x DP 1.4 Out |
| Síťové připojení | Ne |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 3 roky |
| CERTIFIKACE | |
| Environmentální certifikace | ENERGY STAR Certified, TCO 9.0, TCO Edge 2.0, EPEAT Gold, RoHS |
| Ergonomická certifikace | Eyesafe Display, TÜV Low Blue Light (Hardware solution), TÜV Rheinland Eye Comfort |
| Technologie Sync | Ne |
| Speciální funkce | HDR10 Compliance Factory Calibration: Avg. Delta E |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Podpora Windows 10, Windows 11 |
| PŘÍSLUŠENSTVÍ | |
| Video Kabely | DP Kabel, USB Type-A -> Type-B Kabel |
- Použití: profesionalni
- Úhlopříčka displeje ("): 27
- Rozlišení displeje: 2560x1440
- Vlastnost: rovny
- Výbava: Nastavitelná výška
- Rozhraní vstup: dp
- Rozhraní výstup: USB hub
- HDMI počet: 1
- HDMI verze: 2.1
- DP počet: 2
- DP verze: 1.4
- USB počet: 5
- USB verze: 3.2
- USB umístění: vzadu
- Doba odezvy (ms): 4
- Barevná hloubka (bit): 8
- Formát obrazovky: 16:9
- Typ panelu: ips
- Jas (cd/m2): 350
- Kontrast:1: 1000
- Povrchová úprava displeje: matny
- Hmotnost (kg): 7
- Energetická třída: F
- Standardní záruka (roky): 3
- Možnost prodloužené záruky: ano
- Rozhraní: displayport















