Popis
Produkt: LENOVO LCD ThinkVision P24q-20
Part Number: 61F5GAT1EU
| Obraz | |
|---|---|
| Typ LCD Panelu | In-Plane Switching |
| Typ podsvietenia | WLED |
| Povrch dispeju | matný |
| Veľkosť panela | 23.8″ |
| Optimálne rozlišenie | 2560×1440 |
| Oblasť sledovania | 526.85×296.35 mm |
| Pomer strán | 16:9 |
| Doba odozvy | 4 ms (Extreme mode) / 6 ms (Typical mode) / 14 ms (Off mode) |
| Jas | 300cd/m2 |
| Obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Kontrastný pomer | 1000:1 |
| Uhol sledovania | 178 / 178 |
| Rozmery | 570×539.8×205 mm |
| Hmotnosť | 6.18 kg |
| Konektivita | |
| Video signál | 1x HDMI 1.4, 1x DP 1.2, 1x DP 1.2 Out |
| Audio signál | 1 x Audio Out (3.5 mm) |
| Vybavenie | |
| Reproduktory | Nie |
| Podstavec | |
| Sklopenie | 35° dozadu, -5° dopředu |
| Vesa | ano (100 x 100 mm) |
| Kensington zámok | Ano |
| Spotreba | |
| Zapnute | 61 W max, (20W typ.) |
| Pohotovostný režim | <0,5 W |
| Napájanie | Internal |
| Servis | |
| Záruka | 3 roky product exchange |
- Obnovovací frekvence (Hz): 60
- Standardní záruka (roky): 3
- Hmotnost (kg): 6,2
- Energetická třída: F
- VESA rozměry: 100x100
- Kontrast:1: 1000
- Jas (cd/m2): 300
- Doba odezvy (ms): 5-10
- Povrchová úprava displeje: matny
- Typ panelu: ips
- Formát obrazovky: 16:9
- Výbava: pivot
- Vlastnost: rovny
- Rozlišení displeje: 2560x1440
- Použití: kancelarsky
- Úhlopříčka displeje ("): 23,8"
- Rozhraní: displayport













