Popis
Produkt: LENOVO LCD ThinkVision P24h-2L
Part Number: 62B2GAT1EU
| Obraz | |
|---|---|
| Typ LCD Panelu | TN |
| Typ podsvietenia | WLED |
| Povrch dispeju | matný |
| Veľkosť panela | 23.8″ |
| Optimálne rozlišenie | 2560×1440 |
| Oblasť sledovania | 535×313 mm |
| Pomer strán | 16:9 |
| Doba odozvy | 4 ms (Extreme mode) / 6 ms (Typical mode) |
| Jas | 300 cd/m2 |
| Obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Kontrastný pomer | 1000:1 |
| Uhol sledovania | – |
| Rozmery | 570×539.8×205 mm |
| Hmotnosť | 6.39 kg |
| Konektivita | |
| Video signál | 1x HDMI 1.4, 1x DP 1.2, 1x DP 1.2 Out, 1x USB-C 3.2 Gen 1 (DP 1.2 Alt Mode) |
| Audio signál | 1 x Audio Out (3.5 mm) |
| Vybavenie | |
| Reproduktory | 2x 1W, Optional soundbar support |
| Podstavec | |
| Sklopenie | 35° dozadu, -5° dopředu |
| Vesa | ano (100 x 100 mm) |
| Kensington zámok | Ano |
| Spotreba | |
| Zapnute | 132 W max, (23W typ.) |
| Pohotovostný režim | <0,5 W |
| Napájanie | AC 100 to 240 V (47-63 Hz) |
| Servis | |
| Záruka | 3 roky product exchange |











