Popis
Produkt: Lenovo Legion Y32p-30
Part Number: 66F9UAC6EU
| Obraz | |
|---|---|
| Typ LCD Panelu | In-Plane Switching |
| Typ podsvietenia | WLED |
| Povrch dispeju | matný |
| Veľkosť panela | 31.5″ |
| Optimálne rozlišenie | 3840×2160 |
| Oblasť sledovania | 697.3×392.2 mm |
| Pomer strán | 16:9 |
| Doba odozvy | 0.2 ms (MPRT) / 2 ms (Level 4) / 3 ms (Level 3) / 4 ms (Level 2) / 5 ms (Level 1) / 7 ms (Off mode) |
| Jas | 400 nits (Peak) / 350 nits (Typical) |
| Obnovovacia frekvencia | 144 Hz |
| Kontrastný pomer | 1000:1 |
| Uhol sledovania | 178° / 178° |
| Rozmery | 598.8×715.1×298.4 mm / 23.58×28.15×11.75 inches |
| Hmotnosť | 9.6 kg |
| Konektivita | |
| Video signál | 2x HDMI 2.1, 1x DP 1.4, 1x USB-C 3.2 Gen 1 (DP 1.4 Alt Mode) |
| Audio signál | 1 x Audio Out (3.5 mm) |
| Vybavenie | |
| Reproduktory | 5Wx2 |
| Podstavec | |
| Sklopenie | 22° dozadu, -5° dopředu |
| Vesa | ano (100 x 100 mm) |
| Kensington zámok | Ano |
| Spotreba | |
| Zapnute | 175 max, (62W typ.) |
| Pohotovostný režim | <0,5 W |
| Napájanie | AC 100 to 240 V (50-60Hz) |
| Servis | |
| Záruka | 3 roky |
- Úhlopříčka displeje ("): 31,5"
- Rozlišení displeje: 3840x2160 (4K UHD)
- Výbava: VESA montáž
- Formát obrazovky: 16:9
- Typ panelu: wled
- Povrchová úprava displeje: matny
- Doba odezvy (ms): 1-5
- Jas (cd/m2): 400
- Kontrast:1: 1000
- VESA rozměry: 100x100
- Energetická třída: G
- Hmotnost (kg): 9,6
- Rozhraní: displayport















