Popis
Produkt: Lenovo Legion Y27qf-30
Part Number: 67A7GAC3EU
| Obraz | |
|---|---|
| Typ LCD Panelu | In-Plane Switching |
| Typ podsvietenia | WLED |
| Povrch dispeju | matný |
| Veľkosť panela | 27″ |
| Optimálne rozlišenie | 2560×1440 |
| Oblasť sledovania | 596.7×335.7 mm |
| Pomer strán | 16:9 |
| Doba odozvy | 0.5ms (MPRT) / 1ms (Level 4) / 2ms (Level 3) / 3ms (Level 2) / 4ms (Level 1) / 5ms (Off) |
| Jas | 400 cd/m2 |
| Obnovovacia frekvencia | 240Hz / 250Hz (Overclock) |
| Kontrastný pomer | 1000:1 |
| Uhol sledovania | 178° / 178° |
| Rozmery | 13.7 x 258.8 x 401.5 mm |
| Hmotnosť | 6.5 kg |
| Konektivita | |
| Video signál | 2x HDMI 2.1 TMDS, 1x DP 1.4 |
| Audio signál | 1 x Audio Out (3.5 mm) |
| Vybavenie | |
| Reproduktory | 3Wx2 |
| Podstavec | |
| Sklopenie | 22° dozadu, -5° dopředu |
| Vesa | ano (100 x 100 mm) |
| Kensington zámok | Ano |
| Spotreba | |
| Zapnute | 79,4 max, (34,6typ.) |
| Pohotovostný režim | <0,5 W |
| Napájanie | AC 100 to 240 V (50-60Hz) |
| Servis | |
| Záruka | 3 roky |
- Úhlopříčka displeje ("): 27
- Rozlišení displeje: 2560x1440
- Výbava: kamera
- HDMI počet: 2
- USB počet: 5
- Formát obrazovky: 16:9
- Typ panelu: ips
- Jas (cd/m2): 400
- Kontrast:1: 1000
- Povrchová úprava displeje: matny
- VESA rozměry: 100x100
- Hmotnost (kg): 9.7
- Standardní záruka (roky): 3
- Rozhraní: displayport













