Popis
Produkt: Lenovo Legion Y27-30
Part Number: 66F8GAC3EU
| Obraz | |
|---|---|
| Typ LCD Panelu | In-Plane Switching |
| Typ podsvietenia | WLED |
| Povrch dispeju | matný |
| Veľkosť panela | 27″ |
| Optimálne rozlišenie | 1920×1080 |
| Oblasť sledovania | 596.7×335.6 mm |
| Pomer strán | 16:9 |
| Doba odozvy | 0.5 ms (MPRT) / 1 ms (Level 4) / 2 ms (Level 3) / 3ms (Level 2) / 4ms (Level 1) / 5ms (Off) |
| Jas | 400 nits |
| Obnovovacia frekvencia | 165Hz / 180Hz (Overclock) |
| Kontrastný pomer | 1000:1 |
| Uhol sledovania | 178° / 178° |
| Rozmery | 536.5×613.7×258.8 mm / 21.12×24.16×10.19 inches |
| Hmotnosť | 6.4 kg |
| Konektivita | |
| Video signál | 2x HDMI 2.0, 1x DP 1.4 |
| Audio signál | 1 x Audio Out (3.5 mm) |
| Vybavenie | |
| Reproduktory | Yes (2 x 3W) |
| Podstavec | |
| Sklopenie | 22° dozadu, -5° dopředu |
| Vesa | ano (100 x 100 mm) |
| Kensington zámok | Ano |
| Spotreba | |
| Zapnute | 80 max, (48W typ.) |
| Pohotovostný režim | <0,5 W |
| Napájanie | AC 100 to 240 V (50-60Hz) |
| Servis | |
| Záruka | 3 roky |
- Použití: herni
- Rozlišení displeje: 1920x1080 (Full HD)
- Vlastnost: rovny
- Výbava: Nastavitelná výška
- Formát obrazovky: 16:9
- Typ panelu: wled
- Povrchová úprava displeje: matny
- VESA rozměry: 100x100
- Energetická třída: E
- Standardní záruka (roky): 3
- Rozhraní: displayport















