Popis
Produkt: Lenovo L29w-30
Part Number: 66E5GAC3EU
| Obraz | |
|---|---|
| Typ LCD Panelu | In-Plane Switching |
| Typ podsvietenia | WLED |
| Povrch dispeju | matný |
| Veľkosť panela | 29″ |
| Optimálne rozlišenie | 2560×1080 |
| Oblasť sledovania | 672.8×283.8 mm |
| Pomer strán | 21:9 |
| Doba odozvy | 4 ms (Extreme mode) / 6 ms (Typical mode) |
| Jas | 300 nits |
| Obnovovacia frekvencia | 90 Hz |
| Kontrastný pomer | 1000:1 |
| Uhol sledovania | 178° / 178° |
| Rozmery | 507.2×688.4×214.9 mm / 19.97×27.1×8.46 inches |
| Hmotnosť | 6.3 kg |
| Konektivita | |
| Video signál | 1x HDMI 1.4, 1x DP 1.2 |
| Audio signál | 1 x Audio Out (3.5 mm) |
| Vybavenie | |
| Reproduktory | 3Wx2, Optional soundbar support |
| Podstavec | |
| Sklopenie | 22° dozadu, -5° dopředu |
| Vesa | ano (100 x 100 mm) |
| Kensington zámok | Ano |
| Spotreba | |
| Zapnute | 45 W max, (36W typ.) |
| Pohotovostný režim | <0,5 W |
| Napájanie | Interní |
| Servis | |
| Záruka | 3 roky |
- Rozlišení displeje: 2560x1080
- Výbava: VESA montáž
- Formát obrazovky: 21:9
- Typ panelu: wled
- Jas (cd/m2): 300
- Povrchová úprava displeje: matny
- VESA rozměry: 100x100
- Energetická třída: D
- Rozhraní: displayport















