Popis
Produkt: Lenovo L27q-4A
Part Number: 67BFGAC6EU
| Obraz | |
|---|---|
| Typ LCD Panelu | IPS |
| Typ podsvietenia | WLED |
| Povrch dispeju | matný |
| Veľkosť panela | 27″ |
| Optimálne rozlišenie | 2560×1440 |
| Oblasť sledovania | 596.7×335.7 mm |
| Pomer strán | 16:9 |
| Doba odozvy | 1ms (MPRT@100Hz) / 4ms (Extreme Mode) / 6ms (Normal Mode) / 14ms (Off Mode) |
| Jas | 350 cd/m2 |
| Obnovovacia frekvencia | 48Hz – 100Hz |
| Kontrastný pomer | 1500:1 |
| Uhol sledovania | 178° / 178° |
| Rozmery | Lowest Position | 613.2 x 196.2 x 421.6 mm (24.14 x 7.72 x 16.60 inches) Highest Position | 613.2 x 196.2 x 571.6 mm (24.14 x 7.72 x 22.50 inches) Head Only | 613.2 x 41.0 x 356.7 mm (24.14 x 1.61 x 14.04 inches) |
| Hmotnosť | 3.91 kg |
| Konektivita | |
| Video signál | 2x HDMI 2.1 TMDS, 1x DP 1.4 |
| Audio signál | – |
| Vybavenie | |
| Reproduktory | 3Wx2 |
| Podstavec | |
| Sklopenie | – |
| Vesa | ano (100 x 100 mm) |
| Kensington zámok | – |
| Spotreba | |
| Zapnute | 21.6W/65W (Typ/Max) |
| Pohotovostný režim | <0,5 W |
| Napájanie | Integrated |
| Servis | |
| Záruka | 3 roky |
- Použití: kancelarsky
- Úhlopříčka displeje ("): 27
- Rozlišení displeje: 2560x1440
- Výbava: pivot
- Doba odezvy (ms): 1
- Barevná hloubka (bit): 8
- Formát obrazovky: 16:9
- Typ panelu: ips
- Jas (cd/m2): 350
- Kontrast:1: 1500
- Povrchová úprava displeje: matny
- VESA rozměry: 100x100
- Hmotnost (kg): 3.91
- Rozhraní: displayport





















