Popis
Produkt: Lenovo LCD L27i-40
Part Number: 67ABKAC4EU
| Obraz | |
|---|---|
| Typ LCD Panelu | In-Plane Switching |
| Typ podsvietenia | WLED |
| Povrch dispeju | matný |
| Veľkosť panela | 27″ |
| Optimálne rozlišenie | 1920 x 1080 |
| Oblasť sledovania | 597.9×336.3 mm |
| Pomer strán | 16:9 |
| Doba odozvy | 4 ms (Extreme mode) / 6 ms (Normal mode) / 14 ms (Off mode) |
| Jas | 300cd/m2 |
| Obnovovacia frekvencia | 100Hz |
| Kontrastný pomer | 1300:1 |
| Uhol sledovania | 178° / 178° |
| Rozmery | 474.4×181.8×612.3 mm / 18.68×7.16×24.11 inches |
| Hmotnosť | 4.3 kg |
| Konektivita | |
| Video signál | 2x HDMI 1.4, 1x VGA |
| Audio signál | 1 x Audio Out (3.5 mm) |
| Vybavenie | |
| Reproduktory | 3Wx2 |
| Podstavec | |
| Sklopenie | 22° dozadu, -5° dopředu |
| Vesa | ano (100 x 100 mm) |
| Kensington zámok | Ano |
| Spotreba | |
| Zapnute | 36 W max, (19.5W typ.) |
| Pohotovostný režim | <0,5 W |
| Napájanie | Integrated |
| Servis | |
| Záruka | 3 roky product exchange |
- Úhlopříčka displeje ("): 27
- Rozlišení displeje: 1920x1080 (Full HD)
- Výbava: VESA montáž
- Formát obrazovky: 16:9
- Typ panelu: wled
- Jas (cd/m2): 300
- Kontrast:1: 1300
- Povrchová úprava displeje: matny
- VESA rozměry: 100x100
- Energetická třída: E











