Popis
Produkt: Lenovo L27i-30
Part Number: 66BFKAC2EU
| Obraz | |
|---|---|
| Typ LCD Panelu | In-Plane Switching |
| Typ podsvietenia | WLED |
| Povrch dispeju | matný |
| Veľkosť panela | 27″ |
| Optimálne rozlišenie | 1920 x 1080 |
| Oblasť sledovania | 597.89×336.31 mm |
| Pomer strán | 16:9 |
| Doba odozvy | 6 ms |
| Jas | 250cd/m2 |
| Obnovovacia frekvencia | 75 Hz (pouze pro vstup HDMI) |
| Kontrastný pomer | 1000:1 |
| Uhol sledovania | |
| Rozmery | 175.0 x 475.8 x 612.5 mm |
| Hmotnosť | 4,41 kg |
| Konektivita | |
| Video signál | 1 x HDMI 1.4 1 x VGA |
| Audio signál | 1 x Audio Out (3.5 mm) |
| Vybavenie | |
| Reproduktory | Nie |
| Podstavec | |
| Sklopenie | 22° dozadu, -5° dopředu |
| Vesa | ano (100 x 100 mm) |
| Kensington zámok | Ano |
| Spotreba | |
| Zapnute | 24 W max, (18W typ.) |
| Pohotovostný režim | <0,5 W |
| Napájanie | Interní (není externí adaptér jako zdroj napájení), Střídavý proud 100-240 V, 47-63 Hz W |
| Servis | |
| Záruka | 3 roky product exchange |







