Popis
Produkt: Lenovo G32qc-10
Part Number: 66A2GACBEU
| Obraz | |
|---|---|
| Typ LCD Panelu | VA |
| Typ podsvietenia | WLED |
| Povrch dispeju | matný |
| Veľkosť panela | 31.5″ |
| Optimálne rozlišenie | 2560×1440 |
| Oblasť sledovania | 697.34 mm x 392.26 mm |
| Pomer strán | 16:9 |
| Doba odozvy | 1 ms |
| Jas | 350cd/m2 |
| Obnovovacia frekvencia | 144 Hz (pouze pro vstup HDMI) |
| Kontrastný pomer | 3000:1 |
| Uhol sledovania | 178° / 178° |
| Rozmery | 259.85 x 594.25 x 708.45 mm |
| Hmotnosť | 7.7kg |
| Konektivita | |
| Video signál | 1 x HDMI 2.0 1 x DP 1.2 |
| Audio signál | 1 x Audio Out (3.5 mm) |
| Vybavenie | |
| Reproduktory | Nie |
| Podstavec | |
| Sklopenie | 22° dozadu, -5° dopředu |
| Vesa | ano (100 x 100 mm) |
| Kensington zámok | Ano |
| Spotreba | |
| Zapnute | 41 W max, (34W typ.) |
| Pohotovostný režim | <0,5 W |
| Napájanie | AC 90 to 264 V |
| Servis | |
| Záruka | 3 roky |









