Popis
Produkt: Lenovo G27e-20
Part Number: 66D8GAR1EU
| Obraz | |
|---|---|
| Typ LCD Panelu | VA |
| Typ podsvietenia | WLED |
| Povrch dispeju | matný |
| Veľkosť panela | 27″ |
| Optimálne rozlišenie | 1920 x 1080 |
| Oblasť sledovania | 597.8 mm x 336.3 mm |
| Pomer strán | 16:9 |
| Doba odozvy | 5 ms |
| Jas | 300cd/m2 |
| Obnovovacia frekvencia | 100 Hz (pouze pro vstup HDMI) |
| Kontrastný pomer | 3000:1 |
| Uhol sledovania | 178° / 178° |
| Rozmery | 184.7 x 450.3 x 613.5 mm |
| Hmotnosť | 3,9 kg |
| Konektivita | |
| Video signál | 1 x HDMI 2.0 1 x DP 1.2 |
| Audio signál | 1 x Audio Out (3.5 mm) |
| Vybavenie | |
| Reproduktory | Nie |
| Podstavec | |
| Sklopenie | 22° dozadu, -5° dopředu |
| Vesa | ano (100 x 100 mm) |
| Kensington zámok | Ano |
| Spotreba | |
| Zapnute | 30 W max, (23W typ.) |
| Pohotovostný režim | <0,5 W |
| Napájanie | Interní AC 100 to 240 V (50-60 Hz) |
| Servis | |
| Záruka | 3 roky product exchange |













