Popis
Produkt: Lenovo G25-20
Part Number: 66D6GAC2EU
| Obraz | |
|---|---|
| Typ LCD Panelu | Twisted Nematic |
| Typ podsvietenia | WLED |
| Povrch dispeju | matný |
| Veľkosť panela | 24.5″ |
| Optimálne rozlišenie | 1920×1080 |
| Oblasť sledovania | 552.5×319.6 mm |
| Pomer strán | 16:9 |
| Doba odozvy | 1 ms (Level 4) / 2 ms (Level 3) / 3 ms (Level 2) / 4 ms (Level 1) / 5 ms (Off mode) |
| Jas | 400cd/m2 |
| Obnovovacia frekvencia | 165 Hz |
| Kontrastný pomer | 1000:1 |
| Uhol sledovania | 170 / 160 |
| Rozmery | 497.8×557.5×234.8 mm |
| Hmotnosť | 5.5 kg |
| Konektivita | |
| Video signál | 2x HDMI 2.0, 1x DP 1.2 |
| Audio signál | 1 x Audio Out (3.5 mm) |
| Vybavenie | |
| Reproduktory |
Nie |
| Podstavec | |
| Sklopenie | 22° dozadu, -5° dopředu |
| Vesa | ano (100 x 100 mm) |
| Kensington zámok | Ano |
| Spotreba | |
| Zapnute | 27 W max, (18W typ.) |
| Pohotovostný režim | <0,5 W |
| Napájanie | Internal AC 100 to 240 V (50-60 Hz) |
| Servis | |
| Záruka | 3 roky product exchange |
- Úhlopříčka displeje ("): 24,5"
- Rozlišení displeje: 1920x1080 (Full HD)
- Výbava: VESA montáž
- Formát obrazovky: 16:9
- Typ panelu: tn
- Povrchová úprava displeje: matny
- Doba odezvy (ms): 1-5
- Jas (cd/m2): 400
- Kontrast:1: 1000
- VESA rozměry: 100x100
- Energetická třída: E
- Rozhraní: displayport













