Popis
Produkt: Lenovo G24e-20
Part Number: 66D7GAR1EU
| Obraz | |
|---|---|
| Typ LCD Panelu | VA |
| Typ podsvietenia | WLED |
| Povrch dispeju | matný |
| Veľkosť panela | 23.8″ |
| Optimálne rozlišenie | 1920×1080 |
| Oblasť sledovania | 527×313 mm |
| Pomer strán | 16:9 |
| Doba odozvy | 1 ms (MPRT) / 7 ms (Level 1) / 6 ms (Level 2) / 5 ms (Level 3) / 4 ms (Level 4) |
| Jas | 300cd/m2 |
| Obnovovacia frekvencia | 100 Hz, 120 Hz (overclock) |
| Kontrastný pomer | 3000:1 |
| Uhol sledovania | |
| Rozmery | 408.6×539.8×184.7 mm |
| Hmotnosť | 3.9 kg |
| Konektivita | |
| Video signál | 1x HDMI 2.0, 1x DP 1.2 |
| Audio signál | 1 x Audio Out (3.5 mm) |
| Vybavenie | |
| Reproduktory |
Nie |
| Podstavec | |
| Sklopenie | 22° dozadu, -5° dopředu |
| Vesa | ano (100 x 100 mm) |
| Kensington zámok | Ano |
| Spotreba | |
| Zapnute | 25 W max, (20W typ.) |
| Pohotovostný režim | <0,5 W |
| Napájanie | Internal AC 100 to 240 V (50-60 Hz) |
| Servis | |
| Záruka | 3 roky product exchange |
- Obnovovací frekvence (Hz): 100
- Standardní záruka (roky): 3
- Hmotnost (kg): 3,9
- Energetická třída: F
- VESA rozměry: 100x100
- Kontrast:1: 3000
- Jas (cd/m2): 300
- Doba odezvy (ms): 5-10
- Povrchová úprava displeje: matny
- Typ panelu: va
- Formát obrazovky: 16:9
- Výbava: VESA montáž
- Vlastnost: rovny
- Rozlišení displeje: 1920x1080 (Full HD)
- Použití: herni
- Úhlopříčka displeje ("): 23,8"
- Rozhraní: displayport













