Popis
Produkt: Monitor Lenovo ThinkVision E29w-20
Part number: 62CEGAT3EU
| ThinkVision E29w-20 | |
|---|---|
| Velikost displeje | 29″ |
| Zobrazovací oblast | 672.8×283.8 mm |
| Panel | IPS |
| Poměr stran | 21:9 |
| Rozlišení | 2560×1080 |
| Rozteč pixelů | 0.2628×0.2628 mm |
| Dot/ Pixel na palec | 96 dpi |
| Pozorovací úhly (H / V) | 178 / 178 |
| Odezva | 4 ms (Extremní mod) / 6 ms (Běžný mod) |
| Podpora barev | 16.7 Millionů |
| Obnovovací frekvence | 90 Hz |
| Svítivost | 300 nitů |
| Kontrast (poměr) | 1000:1 |
| Barevný Gamut | 99% sRGB |
| Zakřivení | Ne |
| Matný | Ano |
| Konektivita | HDMI, DP |
| USB Port | Ne |
| Kamera | Ne |
| Mikrofon | Ne |
| Reproduktory | 2x 3W, volitelně podpora soundbaru |
| Spotřeba energie (Typická / Maximální) | 36W / 45W |
| Napájecí Adaptér | Integrovaný |
| Podstavec | naklonění, otočení, nastavení výšky |
| Barva | Černá |
| Šířka ráměčku | 1.8 mm |
| Rozměry se stojanem (VxŠxH) | 508.1×688.4×220 mm / 20×27.1×8.66 palců |
| Hmotnost (se stojanem) | 6.6 kg / 14.6 lbs. |
| Přibalené kabely | HDMI |
| Environmentální certifikace | Energy Star Certified TCO 8.0 TCO Edge 2.0 EPEAT Gold, RoHS |
| Ergonomická certifikace | Eyesafe Display TÜV Low Blue Light (Hardwarové řešení) TÜV Rheinland Eye Comfort |
| Základní záruka | 3 roky |
| Podpora operačního systému | Podpora Window 7, Windows 10 |
| Technologie Sync | AMD FreeSync |
| Podpora Tiny / CPU / Platforma | Ne / Ne / Ne |
| Ethernet / Bluetooth / Bezdrátový | Ne / Ne / Ne |
| Dotyková obrazovka/ Digitizační pero / Baterie | Ne / Ne / Ne |
| Paměť RAM / Úložiště / Slot pro kartu | Ne / Ne / Ne |
- Použití: profesionalni
- Úhlopříčka displeje ("): 29
- Rozlišení displeje: 2560x1080
- Vlastnost: rovny
- Výbava: Nastavitelná výška
- HDMI počet: 1
- HDMI verze: 1.4
- DP počet: 1
- DP verze: 1.2
- Doba odezvy (ms): 4
- Barevná hloubka (bit): 8
- Formát obrazovky: 16:9
- Typ panelu: ips
- Jas (cd/m2): 300
- Kontrast:1: 1000
- Povrchová úprava displeje: matny
- Hmotnost (kg): 4.5
- Energetická třída: D
- Standardní záruka (roky): 3
- Možnost prodloužené záruky: ano















