Popis
Produkt: LENOVO LCD C27-30
Part Number: 62AAKAT6EU
| Obraz | |
|---|---|
| Typ LCD Panelu | VA |
| Typ podsvietenia | WLED |
| Povrch dispeju | matný |
| Veľkosť panela | 27″ |
| Optimálne rozlišenie | 1920 x 1080 |
| Oblasť sledovania | 597.89×336.31 mm |
| Pomer strán | 16:9 |
| Doba odozvy | 4 ms (Extreme mode) / 6 ms (Typical mode) / 14 ms (Off mode) |
| Jas | 250 cd/m2 |
| Obnovovacia frekvencia | 75 Hz (pouze pro vstup HDMI) |
| Kontrastný pomer | 3000:1 |
| Uhol sledovania | – |
| Rozmery | 444.4×614.1×231.2 mm |
| Hmotnosť | 4.75 kg |
| Konektivita | |
| Video signál | 1x HDMI 1.4, 1x VGA |
| Audio signál | 1 x Audio Out (3.5 mm) |
| Vybavenie | |
| Reproduktory | Nie |
| Podstavec | |
| Sklopenie | 22° dozadu, -5° dopředu |
| Vesa | ano (100 x 100 mm) |
| Kensington zámok | Ano |
| Spotreba | |
| Zapnute | 33 W max, (22W typ.) |
| Pohotovostný režim | <0,5 W |
| Napájanie | Interní AC 100-240V (50-60 Hz) |
| Servis | |
| Záruka | 3 roky product exchange |











