Popis
Produkt: Google Meet Series one Room Kits by Lenovo Gen 2
Part Number: 20YW0007CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i7-10510U (4C / 8T, 1.8 / 4.9GHz, 8MB) |
| Grafická Karta | Integrated Intel UHD Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pameť | 2x 4GB SO-DIMM DDR4-3200 |
| Úložisko | 128GB SSD M.2 2280 SATA6Gb/s |
| Reproduktory | 1x Smart Audio Bar, Charcoal |
| Kamera | Smart Camera, Black |
| Mikrofon | 1x Mic Pod, Charcoal |
| DESIGN | |
| Displej | 10.1″ Touch Controller, Charcoal |
| Dotyková obrazovka | 2-point Multi-touch |
| Farba | Charcoal |
| Rozmery | 84 x 107 x 42 mm |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Chrome OS |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Integrated 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Intel AX201 11ax, 2×2 + BT5.0 |
| Standartné porty | 3x USB 3.2 Gen 1, 1x USB-C 3.2 Gen 1, 1x HDMI-in 1.4b, 2x HDMI-out 2.0 with CEC, 5x RJ-45 Ethernet (one uplink port for internet connection, four downlink ports for IP-based peripherals), 1x power connector, 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 3-year Premier Support |
| rozšírená záruka | 3Y Premier Support Courier/CCI Upgrade from 3Y Courier/CCI (5WS0T24669) |










