Popis
Produkt: LENOVO ThinkCentre neo 30a 24 AIO
Part Number: 12B0002HCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i5-1240P, 12C (4P + 8E) / 16T, P-core 1.7 / 4.4GHz, E-core 1.2 / 3.3GHz, 12MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel Iris Xe Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pameť | 1x 8GB SO-DIMM DDR4-3200 |
| Pameťové sloty | Two DDR4 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 16GB DDR4-3200 |
| Úložisko | 256GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Podporované Úložisko | Up to two drives, 1x 2.5″ HDD + 1x M.2 SSD • 2.5″ HDD up to 1TB • M.2 SSD up to 1TB |
| Čitačka Karet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC256 codec |
| Reproduktory | 3Wx2 |
| Kamera | 720p |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Napájací Adaptér | 90W 89% Adapter |
| DESIGN | |
| Displej | 23.8″ FHD (1920×1080) WVA Anti-glare 250nits |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Klávesnica | USB Calliope Keyboard, Black, Czech / Slovak |
| Myš | USB Calliope Mouse, Black |
| Farba | Raven Black |
| Rozmery (ŠxHxV) | 541 x 220 x 380.44-480.44 mm (21.3 x 8.66 x 14.98-18.91 inches) |
| Hmotnost | Around 6.6 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro 64, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Integrated 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Intel AX201 11ax, 2×2 + BT5.2 |
| Zadné porty | 2x USB 2.0 2x USB 3.2 Gen 2 1x HDMI-out 1x Ethernet (RJ-45) 1x power connector |
| Bočné porty | – |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 1-year, Onsite |
| Zahrnutý Upgrade | 3Y Onsite upgrade from 1Y Onsite (5WS0D81118) |



















