Popis
Produkt: ThinkPad X1 Titanium
Part Number: 20QA001WCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i7-1160G7 (4C / 8T, 2.1 / 4.4GHz, 12MB) |
| Grafická Karta | Integrated Intel Iris Xe Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Paměť | 16GB Soldered LPDDR4x-4266, POP Paměť |
| Paměťové sloty | Paměť připájená na základní desku, žádné sloty, podpora dvou kanálů |
| Max. Paměť | 16GB soldered paměť, nerozšířitelná |
| Úložiště | 1TB SSD M.2 2242 PCIe 3.0×4 NVMe |
| Podporovaná Úložiště | 1x disk, až 1TB M.2 2242 SSD |
| Optická Mechanika | Ne |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3286 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos |
| Kamera | 720p + IR s ThinkShutter |
| Mikrofon | 4x |
| Baterie | Integrated 44.5Wh |
| Max. výdrž na baterii | MobileMark 2018: 11.7 hr JEITA 2.0: 16.8 hr |
| Napájecí Adaptér | 65W USB-C Slim |
| DESIGN | |
| Displej | 13.5″ QHD (2256×1504) IPS 450nits AR (anti-reflection) / AS (anti-smudge), Touch |
| Dotyková obrazovka | 10 bodové vícedotykové ovládání |
| Klávesnice | Podsvícená, CZ/SK |
| Barva | Titanium |
| Materiál | Titanium + Karbonová vlákna (Kryt) Hořčík-hliník (Tělo) |
| Péro | Rozšířitelné o péro |
| Rozměry (ŠxHxV) | 297.5 x 232.7 x 11.5 mm (11.71 x 9.16 x 0.45 palců) |
| Hmotnost | 1.18 kg (2.60 lbs) |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 10 Pro 64, CZ/SK/ENG |
| Dodávaný software | Ne |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M přes volitelný adaptér |
| WLAN + Bluetooth | Intel AX201 11ax, 2×2 + BT5.2 |
| WWAN | Fibocom L850-GL |
| SIM Karta | Gemalto eSIM |
| NFC | Ne |
| Standardní porty | 1x sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) 2x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (podpora přenosu dat, Power Delivery 3.0 a DisplayPort 1.4a) |
| Volitelné Porty (nakonfigurované) | 1x Nano-SIM card slot (WWAN modely) |
| Kabel Monitoru | Ne |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čtečka SmartCard | Ne |
| Bezpečnostní Chip | Diskrétní TPM 2.0 |
| Čtečka otisků prstů | Styl Dotyku, Match-on-Chip |
| Fyzický zámek | Kensington Nano Bezpečnostní Slot |
| Další zabezpečení | IR camera pro Windows Hello Krytka kamery Detekce přitomnosti člověka |
| OVLADATELNOST | |
| Řízení systému | Ne |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 3 roky v servise |
| Zahrnutý Upgrade | 3 roky premier onsite |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | ENERGY STAR 8.0 TCO EPEAT Gold RoHS compliant |
| Ostatní Certifikace | Intel Evo Platform |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H military testy – splněno |
- Počet USB 3.2 Type-C: 2
- Typ disku: ssd
- Kapacita pevného disku (v GB): 1 000
- Otáčky HDD: ssd
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky
- Rozhraní: thunderbolt
- USB počet: 2
- Výbava: Možnost rozšíření o docking station
- Výkon CPU dle PassMark: 9166
- Lokalizace klávesnice: CZ/SK
- Typ Baterie: Li-Pol
- Hmotnost notebooku: Nižší než 1.5 kg
- Záruka: On-Site
- Frekvence procesoru (Mhz): 1200
- Typ zařízení: ultrabook
- Rozlišení displeje: 2256x1504
- Formát obrazovky: 16:9
- Typ panelu: ips
- Velikost paměti RAM: 16 GB
- Řada procesorů: Intel Core i7
- Model procesoru: Intel Core i7-1160G7
- Počet jader: 4
- Operační systém: Windows 10 Professional















