Popis
Produkt: Lenovo ThinkPad T15p Gen 3
Part Number: 21DA0003CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i7-12700H, 14C (6P + 8E) / 20T, P-core 2.3 / 4.7GHz, E-core 1.7 / 3.5GHz, 24MB |
| Grafická Karta | NVIDIA GeForce RTX 3050 4GB GDDR6 |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pameť | 1x 16GB SO-DIMM DDR5-4800 non-ECC |
| Pameťové sloty | Two DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 64GB DDR5-4800 |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2280 PCIe Gen 4×4 Value NVMe Opal2 |
| Podporované Úložisko | Up to two drives, 2x M.2 SSD • M.2 2280 SSD up to 4TB, 2TB each • RAID 0/1 support |
| Čitačka Kariet | SD Reader |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio Premium |
| Kamera | IR & HD 720p with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | Integrated 68Wh |
| Max. výdrž na baterii | – |
| Napájací Adaptér | 135W Slim Tip (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 15.6″ FHD (1920×1080) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Pero | Nie |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Black |
| Materiál | PC + ABS (Top), PC + ABS (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 366.5 x 250 x 22.7 mm (14.43 x 9.84 x 0.89 inches) |
| Hmotnost | Starting at 2.226 kg (4.91 lbs) |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 DG Windows 10 Pro 64, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Intel AX211 Wi-Fi 6E, 2×2 + BT5.2 |
| Standartné porty | 2x USB 3.2 Gen 1 (one Always On) 1x Thunderbolt 4 / USB 4 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0, and DisplayPort 1.4) 1x HDMI, up to 4K/60Hz 1x SD card reader 1x Ethernet (RJ-45) 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x Power connector |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Touch Style, Match-on-Chip |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 3-year, Depot |
| Zahrnutý Upgrade | 3Y Premier TP WS WHB (CPN) (5WS1B09494), CO2 Offset 2 ton (5WS1C41957) |















