Popis
Produkt: ThinkPad T14 Gen3 (Intel)
Part Number: 21AH0096CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i5-1235U, 10C (2P +8E) / 12T, P-core 1.3 / 4.4GHz, E-core 0.9 / 3.3GHz, 12MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel Iris Xe Graphics funkce jako UHD Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Paměť | 8GB Soldered DDR4-3200 |
| Paměťové sloty | 1x soldered na základní desce, 1x DDR4 SO-DIMM slot, dual-channel kompatibilní |
| Max. Paměť | Až 40GB (8GB soldered + 32GB SO-DIMM) DDR4-3200 |
| Úložiště | 512GB SSD M.2 2280 PCIe x4 NVMe Opal2 |
| Podporovaná Úložiště | 1x disk, 1x M.2 2280 SSD až 2TB |
| Optická Mechanika | Ne |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Audio |
| Kamera | FHD 1080p s ThinkShutter |
| Mikrofon | 2x |
| Baterie | Integrovaná 39.3Wh |
| Max. výdrž na baterii | Až 10h |
| Napájecí Adaptér | 65W USB-C |
| DESIGN | |
| Displej | 14″ WUXGA (1920×1200) IPS 300nits Anti-glare |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Klávesnice | Podsvícená, CZ/SK |
| Barva | Černá |
| Povrchová úprava | Není antimikrobiální |
| Materiál | PC 50% GF + PC 20% CF (Kryt), PPS (Tělo) |
| Rozměry (ŠxHxV) | 317.7 x 226.9 x 17.9 mm (12.51 x 8.93 x 0.70 palců) |
| Hmotnost | od 1,21kg |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro 64, CZ/SK/ENG |
| Dodávaný software | Ne |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Intel AX211 Wi-Fi 6E, 2×2 + BT5.2 |
| WWAN | WWAN Rošířitelné na LTE |
| SIM Karta | Ne |
| NFC | Ne |
| Standardní porty | 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 1 (Stále napájený) 2x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (podpora přenosu dat, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.4) 1x HDMI, až 4K/60Hz 1x Ethernet (RJ-45) 1x Sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) |
| Volitelné Porty (Nakonfigurované) |
1x Nano-SIM card slot (WWAN modely) 1x Smart card reader |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čtečka SmartCard | Čtečka SmartCard |
| Bezpečnostní Chip | Diskrétní TPM 2.0 |
| Čtečka otisků prstů | Styl Dotyku, Match-on-Chip |
| Fyzický zámek | Kensington Security Slot |
| Další zabezpečení | Kryt kamery ThinkShutter Mirametrix Glance |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 3 roky v servise |
| Zahrnutý Upgrade | 3 roky Onsite upgrade z 3 let v servise (5WS0A23006) 1 rok Premier Onsite upgrade z 3 let v servise (5WS1B38516) |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | ENERGY STAR 8.0 TCO EPEAT Gold RoHS compliant ErP Lot 3 |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H – splněno |
- Záruka: On-Site
- Rozhraní: thunderbolt
- Výkon CPU dle PassMark: 13655
- Typ disku: ssd
- Kapacita pevného disku (v GB): 512
- Otáčky HDD: ssd
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky
- USB počet: 4
- Velikost paměti RAM: 8 GB
- Počet USB 3.2: 2
- Počet USB 3.2 Type-C: 2
- Výbava: Web kamera
- Lokalizace klávesnice: CZ/SK
- Typ Baterie: Li-Pol
- Hmotnost notebooku: Nižší než 1.5 kg
- Formát obrazovky: 16:10
- Frekvence procesoru (Mhz): 1300
- TDP: 15
- Typ zařízení: notebook
- Úhlopříčka displeje ("): 14"
- Rozlišení displeje: 1920x1200
- Povrchová úprava displeje: matny
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Řada procesorů: Intel Core i5
- Model procesoru: Intel Core i5-1235U
- Počet jader: 10
- Typ panelu: ips















