Popis
Produkt: Lenovo ThinkPad P16s Gen 1 (AMD)
Part Number: 21CK0031CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen 7 PRO 6850U (8C / 16T, 2.7 / 4.7GHz, 4MB L2 / 16MB L3) |
| Grafická Karta | Integrated AMD Radeon 680M Graphics |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Pameť | 16GB Soldered LPDDR5-6400 |
| Pameťové sloty | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel |
| Max. Pameť | 16GB soldered memory, not upgradable |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2280 PCIe Gen 4×4 Value NVMe Opal2 |
| Podporované Úložisko | One drive, up to 2TB M.2 2280 SSD |
| Čitačka Kariet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio |
| Kamera | IR & FHD 1080p with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | Integrated 52.5Wh |
| Max. výdrž na baterii | – |
| Napájací Adaptér | 65W USB-C (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 16″ FHD+ WUXGA (1920×1200) Low Power IPS 400nits Anti-glare, 100% sRGB, Low Blue Light, TUV Eye Comfort |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Pero | Nie |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Black |
| Materiál | PC 50% GF + PC 20% CF (Top), PPS (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 361.98 x 255.5 x 20.5 mm (14.25 x 10.06 x 0.81 inches) |
| Hmotnost | Starting at 1.734 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 DG Windows 10 Pro 64, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Integrated 100/1000M, AMD Pro |
| WLAN + Bluetooth | Qualcomm NFA725A Wi-Fi 6E, 11ax, 2×2 + BT5.2 |
| Standartné porty | 2x USB 3.2 Gen 1 (one Always On) 2x USB-C 3.2 Gen 2 (support data transfer, Power Delivery and DisplayPort 1.4) 1x HDMI, up to 4K/60Hz 1x Ethernet (RJ-45) 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x Security keyhole |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Integrated in Power Button |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 3-year, Depot |
| Zahrnutý Upgrade | CO2 Offset 1.5 ton (5WS0Z74928), 3Y Premier TP WS WHB (CPN) (5WS1B09494) |
- Hmotnost notebooku: 1.5 - 2.0 kg
- Výbava: Web kamera
- Rozhraní: USB Type-C
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky
- Kapacita pevného disku (v GB): 512
- Typ disku: ssd
- Výkon CPU dle PassMark: 20993
- Velikost paměti RAM: 16 GB
- Počet jader: 8
- Model procesoru: AMD Ryzen 7 PRO 6850U
- Řada procesorů: AMD Ryzen 7
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Formát obrazovky: 16:10
- Rozlišení displeje: 1920x1200
- Úhlopříčka displeje ("): 16"















