Popis
Produkt: ThinkPad E15 Gen 4 (Intel)
Part Number: 21E6005ACK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i5-1235U, 10C (2P + 8E) / 12T, P-core 1.3 / 4.4GHz, E-core 0.9 / 3.3GHz, 12MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel Iris Xe Graphics funkce jako UHD Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Paměť | 8GB Soldered DDR4-3200 |
| Paměťové sloty | 1x soldered na základní desce, 1x DDR4 SO-DIMM slot, dual-channel kompatibilní |
| Max. Paměť | Až 40GB (8GB soldered + 32GB SO-DIMM) DDR4-3200 |
| Úložiště | 256GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe Opal2 |
| Podporovaná Úložiště | Až 2x disk, 2x M.2 SSD • M.2 2242 SSD up to 1TB |
| Slot pro Úložiště | 2x M.2 slot • One M.2 2242 PCIe 3.0 x4 slot • One M.2 2242 PCIe 4.0 x4 slot |
| Čtečka Karet | Ne |
| Optická Mechanika | Ne |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio, audio by HARMAN |
| Kamera | FHD 1080p + IR Hybrid s krytkou kamery |
| Mikrofon | 2x |
| Baterie | Integrovaná 57Wh |
| Max. výdrž na baterii | Models with 57Wh battery: MobileMark 2018: až 10.8h MobileMark 25: až 9.9h JEITA 2.0: až 15.6h Lokální video (1080p) playback@150nits: až 14.6h |
| Napájecí Adaptér | 65W USB-C (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 15.6″ FHD (1920×1080) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Klávesnice | Podsvícená, CZ/SK |
| Barva | Černá |
| Materiál | Aluminium (Top), PC-ABS (Bottom) |
| Rozměry (ŠxHxV) | 365 x 240 x 18.9 mm (14.37 x 9.45 x 0.74 palců) |
| Hmotnost | Od 1.7 kg (3.75 lbs) |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro 64, CZ / SK / EN |
| Dodávaný software | Ne |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 6 11ax, 2×2 + BT5.1 |
| WWAN | Ne |
| SIM Karta | Ne |
| NFC | Ne |
| Standardní porty | 1x USB 2.0 1x USB 3.2 Gen 1 (Stále napájený 1x Thunderbolt 4 / USB 4 40Gbps (podpora přenosu dat, Power Delivery 3.0, a DisplayPort 1.4) 1x HDMI, až 4K/60Hz 1x Ethernet (RJ-45) 1x Sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) |
| Kabel Monitoru | Ne |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čtečka SmartCard | Ne |
| Bezpečnostní Chip | Diskrétní TPM 2.0 |
| Čtečka otisků prstů | Styl dotyku |
| Fyzický zámek | Kensington Security Slot, 3 x 7 mm |
| Další zabezpečení | IR kamera pro Windows Hello Záslepka kamery |
| OVLADATELNOST | |
| Řízení systému | Non-vPro |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 1 rok v servise |
| Zahrnutý Upgrade | 3 roky v servise |
| PŘÍSLUŠENSTVÍ | |
| Přibalené příslušenství | Ne |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | EPEAT Gold ENERGY STAR 8.0 ErP Lot 3 TCO Certified 9.0 RoHS compliant |
| Ostatní Certifikace | TÜV Rheinland Low Blue Light (Softwarové řešní) |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H military testy – splněno |
- Záruka: Prodloužená záruka
- Výkon CPU dle PassMark: 13685
- Typ disku: ssd
- Kapacita pevného disku (v GB): 256
- Otáčky HDD: ssd
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky
- Rozhraní: thunderbolt
- Počet USB 2.0: 1
- USB počet: 3
- Počet USB 3.2: 1
- Počet USB 3.2 Type-C: 1
- Výbava: Web kamera
- Lokalizace klávesnice: CZ/SK
- Typ Baterie:
- Hmotnost notebooku: 1.5 - 2.0 kg
- Velikost paměti RAM: 8 GB
- Formát obrazovky: 16:9
- TDP: 15
- Frekvence procesoru (Mhz): 1300
- Typ zařízení: notebook
- Úhlopříčka displeje ("): 15,6"
- Rozlišení displeje: 1920x1080 (Full HD)
- Povrchová úprava displeje: matny
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Řada procesorů: Intel Core i5
- Model procesoru: Intel Core i5-1235U
- Počet jader: 10
- Typ panelu: ips















