Popis
Produkt: Lenovo ThinkBook 13s G2 ITL
Part Number: 20V90003CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i5-1135G7 (4C / 8T, 2.4 / 4.2GHz, 8MB) |
| Grafická Karta | Integrated Intel Iris Xe Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pameť | 8GB Soldered LPDDR4x-4266 |
| Pameťové sloty | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel (8GB or 16GB model) |
| Max. Pameť | 8GB soldered memory, not upgradable |
| Úložisko | 256GB SSD M.2 2242 PCIe 3.0×4 NVMe |
| Podporované Úložisko | One drive, up to 512GB M.2 2242 SSD or 1TB M.2 2280 SSD |
| Čitačka Kariet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3306 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio, audio by HARMAN |
| Kamera | HD 720p with ThinkShutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | Integrated 56Wh |
| Max. výdrž na baterii | MobileMark 2018: 12.1 hr |
| Napájací Adaptér | 65W USB-C (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 13.3″ WUXGA (1920×1200) IPS 300nits Anti-glare, 100% sRGB, Dolby Vision |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Pero | Nie |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Mineral Grey |
| Materiál | Aluminium (Top), Aluminium (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 299 x 210 x 14.9 mm (11.77 x 8.27 x 0.59 inches) |
| Hmotnost | Starting at 1.26 kg (2.78 lbs) |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 10 Pro 64, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Office Trial |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Nie |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 6 11ax, 2×2 + BT5.1 |
| Standartné porty | 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) 1x Thunderbolt 4 / USB 4 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0, and DisplayPort 1.4) 1x HDMI 2.0b 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Touch Style |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 2-year, Depot |
| Zahrnutý Upgrade | Nie |















