Popis
Produkt: Monitor ThinkVision T34w-20
Part number: 61F3GAT1EU
| ThinkVision T34w-20 | |
|---|---|
| Velikost displeje | 34″ |
| Zobrazovací oblast | 797.2 x 333.7 mm |
| Panel | VA |
| Poměr stran | 21:9 |
| Rozlišení | 3440×1440 |
| Rozteč pixelů | 0.23175 x 0.23175 mm |
| Dot/ Pixel na palec | 109 dpi |
| Pozorovací úhly (H / V) | 178 / 178 |
| Doba Odezvy | 4 ms (Extreme mode) / 6 ms (Typical mode) / 17 ms (Off mode) |
| Podpora barev | 16.7 Million |
| Obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Svítivost | 350 nits |
| Kontrast (poměr) | 3000:1 |
| Barevný Gamut | 99% sRGB |
| Zakřivení | 1500R |
| Matný | Ano |
| Konektivita | 1x HDMI 2.0, 1x DP 1.2, 1x USB-C 3.2 Gen 1 (DP 1.2 Alt Mode) |
| USB Port | 4x USB 3.1 Gen 1 (1x BC) |
| Kamera | Ne |
| Mikrofon | Ne |
| Reproduktory | Ne |
| Spotřeba energie (Typická / Maximální) | 46W / 140W |
| Napájecí Adaptér | Integrovaný |
| Podstavec | naklonění, otočení, nastavení výšky |
| Barva | Černá |
| Šířka ráměčku | 2.2 mm |
| Rozměry se stojanem (VxŠxH) | 597.4×808.6×245 mm / 23.52×31.83×9.65 palců |
| Hmotnost (se stojanem) | 9.91 kg / 21.85 lbs. |
| Přibalené kabely | USB Type-C na Type-C kabel |
| Environmentální certifikace | Energy Star Certified, TCO 8.0, TCO Edge 2.0, EPEAT Silver, RoHS |
| Ergonomická certifikace | TÜV Rheinland Eye Comfort |
| Základní záruka | 3 roky |
| Podpora operačního systému | Podpora Window 7, Windows 10 |
| Technologie Sync | Ne |
| Podpora Tiny / CPU / Platforma | Ne / Ne / Ne |
| Ethernet / Bluetooth / Bezdrátový | Ne / Ne / Ne |
| Paměť RAM / Úložiště / Slot pro kartu | Ne / Ne / Ne |







