Popis
Produkt: LENOVO LCD ThinkVision E27q-20
Part Number: 62D0GAT1EU
| Obraz | |
|---|---|
| Typ LCD Panelu | In-Plane Switching |
| Typ podsvietenia | WLED |
| Povrch dispeju | matný |
| Veľkosť panela | 27″ |
| Optimálne rozlišenie | 2560×1440 |
| Oblasť sledovania | 596.7×335.7 mm |
| Pomer strán | 16:9 |
| Doba odozvy | 4 ms (Extreme mode) / 6 ms (Typical mode) |
| Jas | 350 cd/m2 |
| Obnovovacia frekvencia | 75 Hz |
| Kontrastný pomer | 1000:1 |
| Uhol sledovania | – |
| Rozmery | 574.0×613.6×220.0 mm |
| Hmotnosť | 6.6 kg |
| Konektivita | |
| Video signál | 1x HDMI 1.4, 1x DP 1.2 |
| Audio signál | 1 x Audio Out (3.5 mm) |
| Vybavenie | |
| Reproduktory | 2x 2W |
| Podstavec | |
| Sklopenie | 22° dozadu, -5° dopředu |
| Vesa | ano (100 x 100 mm) |
| Kensington zámok | Ano |
| Spotreba | |
| Zapnute | 40 W max, (30W typ.) |
| Pohotovostný režim | <0,5 W |
| Napájanie | Internal AC 100 to 240 V (50-60Hz) |
| Servis | |
| Záruka | 3 roky product exchange |













