Popis
Keor LP – On-line UPS s dvojitou konverzí (tower) – jednofázové VFI
Pro zabezpečovací systémy, osvětlovací systémy, CCTV, servery. Ideální pro prostředí s častými elektrickými poruchami
• Instalace: následné elektrocentrály.
• Pokročilá správa v závislosti na úrovni vybití baterie
• Samodiagnostika. Účiník: 0,9
• Automatický vnitřní bypass, manuální bypass pro externí údržbu (volitelné)
• Integrovaný slot pro instalaci komunikačního rozhraní pro připojení k síti Ethernet, nutno objednat samostatně
• Funkce studeného startu
• Mikroprocesorové řízení
• Ochrana telefonní linky/internetu (RJ 11/RJ 45)
• Interní síťové rozhraní kat.č. 3 108 82 pro vzdálenou ochranu zařízení a systémů
• Funkce dálkového nouzového vypnutí (“Emergency Power Off“ – EPO)
| Model | KEOR LP 1000 |
| Základní údaje | |
| Jmenovitý výkon (VA) | 1000 |
| Činný výkon (W) | 900 |
| Technologie | On-line dvojitá konverze VFI-SS-111 |
| Průběh výstupního napětí | Sinus |
| Provedení | Tower |
| Vstup | |
| Vstupní napětí | 230 V |
| Frekvence (vstup) | 45-65 Hz ±2 % automatická detekce |
| Rozsah vstupního napětí | 210÷240 V při 100% zátěži |
| Vstupní zásuvky | IEC320 C14 |
| Výstup | |
| Výstupní napětí | 230 V ± 1 % |
| Frekvence (výstup) (jmenovitá) | 50/60 Hz synchronizovaná |
| Zkreslení výstupního napětí | ‹ 3% při lineární zátěži |
| Bypass | „Automatický, vnitřní, synchronizovaný, elektromechanický (při přetížení a provozních problémech)“ |
| Výstupní zásuvky | IEC320 C13 (3), FR (1) |
| Přepěťová ochrana a filtrace | |
| Ochrana telefonní a datové linky (RJ 11/RJ 45) | Ano |
| Záložní časy | |
| Zátěž (100%) | 1 min |
| Zátěž (50%) | 4 min |
| Prodloužení záložního času | Ano (pomocí EMB: 310598) |
| Baterie | |
| Počet baterií | 2 |
| Provedení | 12 V / 7 Ah |
| Komunikace a správa | |
| Ovládání a signalizace | Tři tlačítka a tři LED kontrolky pro aktuální kontrolu stavu UPS |
| USB port | Ano |
| Sériový port | Ano |
| Management karta | Volitelně |
| SmartConnect | Ne |
| EPO konektor | Ano |
| Nabíječka USB | Ne |
| Management | |
| Software | – |
| Studený start | Ano |
| Self Test | Ano |
| Fyzické parametry | |
| Rozměry V x Š x H (mm) | 236x144x367 |
| Hmotnost (kg) | 10 |
| Provozní podmínky | |
| Provozní teplota (°C) | 0 to 40°C |
| Relativní vlhkost (%) | 0 to 95% nekondenzující |
| Hlučnost v 1 m (dBA) | ‹ 40 |
| Certifikace a shoda s normami | |
| Standardy (bezpečnost/provedení) | EN 62040-1, EN 62040-2, EN 62040-3 |
| Informace výrobce | |
| Stránka produktu | Zde |
| Technická specifikace řady | Zde |
| Záruka | |
| Měsíce | 24 |







