Popis
Procházej internetem, streamuj videa a dokončuj projekty díky monitoru HP V22e FHD, který poskytuje maximální pohodlí a dechberoucí obraz v cenově dostupném stylu.
Veškerý obsah v křišťálově čisté kvalitě
Užívej si na 54,61cm (21,5″) obrazovce Full HD realistické barvy a ostré detaily při každé činnosti, od vyřizování e-mailů přes prohlížení sociálních sítí a práci s dokumenty až po sledování nejnovějších pořadů.
Moderní možnosti připojení
Připoj se rychle k zařízením a dalším monitorům přes porty HDMI a VGA a užívej si plynulý obraz bez potřeby hardwarových klíčů.
Přizpůsob si nastavení podle svých představ
Dívej se na obrazovku ve zcela novém světle díky funkci HP Low Blue Light, která posouvá barevné spektrum a umožňuje tak pohodlnější sledování obsahu a filmových maratonů. Uprav polohu obrazovky podle svých představ díky možnosti nastavení sklonu až o 5° dopředu nebo 20° dozadu.

Specifikace
| Úhlopříčka displeje | 54,6 cm (21,5″) |
|---|---|
| Úprava panelu | Matný TN displej, antireflexní filtr, Edge-lit podsvícení, Low Blue Light, Flicker Free |
| Rozlišení | 1 920 × 1 080 (Full HD) |
| Pozorovací úhel | 170° vodorovně, 160° svisle |
| Jas | 250 cd/m2 |
| Kontrastní poměr | 1 000 : 1 statický; 9 000 000 : 1 dynamický |
| Doba odezvy | 5 ms (zap/vyp) |
| Bitová hloubka panelu | 8 bitů |
| Rozteč bodů | 0,248 mm |
| Poměr stran | 16 : 9 |
| Vertikální frekvence snímání | 50 až 60 Hz |
| Horizontální frekvence snímání | 30 až 80 kHz |
| Video vstupy | 1× HDMI 1.4; 1× VGA |
| Nastavitelný úhel monitoru | Náklon: -5 až +20° |
| Podpora VESA držáku | Ano (100 × 100 mm) |
| Rozměry produktu (Š x H x V) | 50,5 × 18,1 × 38,13 cm (s podstavcem); 50,5 × 4,2 × 31,03 cm (bez podstavce) |
| Hmotnost produktu | 2,85 kg (s podstavcem); 2,48 kg (bez podstavce) |
| Spotřeba energie | 19 W (maximální), 18,5 W (typická), 0,5 W (pohotovostní režim) |
| Požadavky na napájení | Vstupní napětí: 100 až 240 V |
| Co je v krabici | Monitor, HDMI kabel (1,8 m), napájecí kabel (1,9 m) |
| Záruka | 2 roky pro spotřebitele (1 rok IČ) |
- Kontrast:1: 1000
- Standardní záruka (roky): 2
- Hmotnost (kg): 2,5
- Energetická třída: D
- VESA rozměry: 100x100
- VGA počet: 1
- HDMI typ: 1.4
- HDMI verze: 1.4
- HDMI počet: 1
- Rozhraní vstup: hdmi
- Barevná hloubka (bit): 8
- Jas (cd/m2): 250
- Doba odezvy (ms): 5-10
- Povrchová úprava displeje: matny
- Typ panelu: tn
- Formát obrazovky: 16:9
- Výbava: Redukce blikání (flicker-free)
- Vlastnost: rovny
- Odezva (ms): 5
- Rozlišení displeje: 1920x1080 (Full HD)
- Použití: kancelarsky
- Úhlopříčka displeje ("): 21,5"
- Rozhraní: vga













