Goobay Univerzální napájecí adaptér 230V/3-12V stejnosměrný 1500mA
Druh příslušenství:Nabíječky
Vaše cena vč. DPH
477  s DPH
Dostupnost: 4 skladem
Kategorie: , , Značka: PremiumCord EAN: 4040849645693
Rychlé doručení - vše skladem
Při objednání ve všední den do 16 hodin doručujeme druhý den.Více info
Popis
Univerzální napájecí adaptér 230V/3-12V
– 3V-12V po krocích, stejnoměrných DC
– možnosti nastavení na: 3/4.5/5/6/7.5/9/12 V DC výstupní napětí
– max. 1500mA při 12V (18VA)
– napájecí napětí 230V
– vyhovuje normám EU – EuP 2nd stage compliance
– CEC efficiency : Level V
– MEPS : V
Rozměry: 82 x 52 x 36mm
Vstupní napěti: AC 100-240V ~ 60/50Hz
Výstupní napětí: 3.0/4.5/5.0/6.0/7.5/9.0/12V DC
Výstupní proud: 1500mA
vhodný např. pro aten ce-250a ,…
Konektory u adaptéru
2.5 mm plug
3.5 mm plug
3.5 x 1.35 mm DC plug
5.0 x 2.1 mm DC plug
5.5 x 1.5 mm DC plug
5.5 x 2.5 mm DC plug
5.5 x 2.1 mm DC plug
4.0 x 1.7 mm DC plug