Vaše cena vč. DPH
Popis
Technické parametre
| Chassis |
Dell Pro Tower with 180W Bronze PSU (L6 WW), TPM |
| Processor |
AMD Ryzen™ 7 8700G (16 TOPS NPU, 8 cores, up to 5.1GHz) |
| Memory |
8 GB: 1 x 8 GB, DDR5, up to 4800 MT/s, non-ECC |
| Hard Drive |
512GB SSD |
| Add Hard Drive |
No Additional Hard Drive |
| Display |
| Graphics |
Integrated Graphics |
| PalmRest |
| Riser |
| AIO Solution |
| Camera & Mic |
| Optical Drive |
8x DVD+/-RW/RAM 9.5mm Slimline Optical Disk Drive |
| Wireless |
No Wireless LAN Card |
| WWAN |
| NIC |
| Raid Level |
| Controller |
| DRAC |
| Keyboard |
Dell Wired Keyboard – KB216 – Czech/Slovak (QWERTZ) – Black |
| Myš |
Dell Optical Mouse-MS116 – Black |
| Batérie a napájanie |
| Operačný systém |
Windows 11 Pro |
| Anti Virus |
No anti-virus software |
| Farba |
Black |
| Záruka |
3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service |
Konektivita
| 1. |
Front side
- Power Button with diagnostic LED
- Global Headset Jack
- Optical Disc Drive (optional)
- USB 2.0 (480 Mbps) Type-A Port
- USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) Type-A Port
- USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) Type-C Port
Rear side
- DisplayPort 1.4a, up to 5120 x 3200 @60Hz
- Serial Port (optional)
- HDMI 2.1, up to 4096 x 2160 @60Hz
- Optional port (Choose 1):
•HDMI 2.1, up to 5120 x 3200 @60Hz •DisplayPort 1.4a, up to 5120 x 3200 @60Hz •VGA, up to 1920 x 1200 @60Hz •USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C with DisplayPort Alt Mode port, up to 5120 x 3200 @60Hz •2 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-A Ports
- USB 2.0 (480 Mbps) Type-A Port with SmartPower On
- Padlock Ring
- RJ-45 Ethernet Port (5 Gbps)
- Three Expansion Slots:
One Full-height PCIe x1 slot One Full-height PCIe x1 slot One Full-height PCIe x16 slot
- Kensington Security Cable Slot
- Power-cord Connector Port
- Power-supply Diagnostic Light
Rozmery a hmotnosť
| Rozmery |
1. Height: 12.77 in. (324.30 mm) 2. Depth: 11.54 in. (293.00 mm) 3. Width: 6.06 in. (154.00 mm)