AXAGON BUCM-CM20TB, TWISTER kabel USB-C <-> USB-C, 1.1m, USB 2.0, PD 60W 3A, ALU, tpe, černý
Specifikace kabelu / redukce:USB kabel, USB-C; Verze kabelu / redukce:2.0; Input:USB-C; Output:USB-C
Vaše cena vč. DPH
144  s DPH
Dostupnost: 8 skladem
Značka: Axagon EAN: 8595247906236
Rychlé doručení - vše skladem
Při objednání ve všední den do 16 hodin doručujeme druhý den.Více info
Popis
Kroucený propojovací USB-C <-> USB-C datový a nabíjecí AXAGON BUCM-CM20TB TWISTER USB 2.0 kabel s konektory USB-C male na obou koncích. Kabel je navržen pro synchronizaci dat a nabíjení notebooků, telefonů, tabletů a dalších mobilních zařízení. Kabel podporuje přenos dat rychlostí až 480 Mb/s, je kompatibilní s nabíjecími technologiemi Power Delivery 60W, Quick Charge, Samsung AFC, Huawei FCP, SMART a dalšími. Připojené zařízení lze nabíjet proudem až 3A.
Napájecí vodiče 22AWG (nižší číslo = větší průřez a nižší odpor vodiče) garantují rychlé nabíjení telefonů a dalších mobilních zařízení. Kabel podporuje také nabíjení notebooků technologií Power Delivery 60W. Datové vodiče 30AWG spolu s kvalitním stíněním, zajišťují spolehlivý přenos dat. Dvojité stínění chrání přenášené signály před nepříznivým rušením.
Konektory:
• USB-C (M) male / samec
• USB-C (M) male / samec
Další vlastnosti:
• DATA SYNC & FAST CHARGING – současný přenos dat a dobíjení baterie mobilního zařízení.
• USB 2.0, kompatibilní s USB 1.1.
• Podpora přenosových rychlostí 480 / 12 / 1.5 Mb/s (High / Full / Low speed).
• Podporované technologie nabíjení: Power Delivery 60W (20V/3A), Qualcomm Quick Charge 2.0 / 3.0 / 4+, Samsung Adaptive Fast Charging, Huawei Fast Charge Protocol, SMART Charging a další.
• Podpora rychlého nabíjení proudem až 3A.
• Kabel obsahuje napájecí vodiče 22AWG, datové vodiče 30AWG.
• Poniklované konektory a pozlacené kontakty zamezují oxidaci a zajišťují spolehlivé spojení.
Další údaje:
• Délka kabelu 110 cm v nataženém stavu, 50 cm ve zkráceném stavu,
• vnější průměr kabelu 4.2 mm.