AXAGON ACU-DPQ65W, GaN nabíječka do sítě 65W, 3x port (USB-A + dual USB-C), PD3.0/QC4+/PPS/Apple, bílá
Zařízení:Mobil, Tablet; Druh příslušenství:Nabíječky
Vaše cena vč. DPH
746  s DPH
Dostupnost: 11 skladem
Kategorie: , , Značka: Axagon EAN: 8595247908216
Rychlé doručení - vše skladem
Při objednání ve všední den do 16 hodin doručujeme druhý den.Více info
Popis
Cestovní nabíječka do sítě AXAGON ACU-DPQ65W GaN umožňuje rychlé nabíjení až tří mobilních zařízení současně. Díky celkovému výkonu 65W dokáže nabíječka dobíjet notebooky, telefony a další mobilní zařízení nejvyšší možnou rychlostí. Adaptér nabízí nejen standardní USB-A konektor, ale také dva oboustranné USB-C konektory.
Technologie Quick Charge 4+ umožňuje až 4x rychlejší nabíjení telefonů než běžná USB nabíječka. Technologie Power Delivery 3.0 nejenže podporuje nabíjení moderních telefonů, ale také umožňuje 65W PD nabíjení moderních notebooků.
Nabíječka podporuje 20W PD nabíjení pro iPhone 12, 13, 14 a 15 a nabízí také 27W PD nabíjení pro iPhone 13 Pro, 14 Pro, 15 Pro a jejich modely Pro Max. Kromě toho podporuje 25W SFC nabíjení pro Samsung Galaxy S20 – S24, Note a Z Fold series a také nabízí 45W SFC 2.0 nabíjení pro Samsung Galaxy S20 – S24 Ultra, Tab S7+ – S9+, Tab S8 – S9 Ultra.
Vstup:
• vstupní napětí AC 100V-240V / 1.5A / 50-60Hz (funkce WIV), podporuje více národních napájecích standardů
• dvoukolíková euro vidlice – integrovaná v těle napáječe
Výstupy:
• USB-A port QC (telefony) max. 30W: 4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A
• Technologie nabíjení: QC 3.0, QC 2.0, AFC, SCP, FCP, PE+, SMART, Apple 2.4A
• USB-C port PD2 (telefony) max. 33W: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A, PPS: 3.3-11V/3A
• USB-C port PD1 (notebooky, telefony) max. 65W: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A, PPS: 3.3-11V/5A
Maximální výkon s použitím více portů:
• maximální výkon QC + PD2 24W, je použito nabíjení v režimu SMART (max. 5V/4.5A)
• maximální výkon QC + PD1 63W
• maximální výkon PD1 + PD2 63W
• maximální výkon QC + PD1 + PD2 60W
• celkový maximální výkon 65W
• celkový maximální proud 5A
Podporované technologie nabíjení:
• Standardní nabíjení všech zařízení s podporou 5V a nabíjení Apple iPhone 5, 6, SE, 7.
• SMART – nabíjení max. 5V/4.5A, Quick Charge 1.0, USB Battery Charging 1.2 (DCP 1.5A) a Apple 2.4A (iPad).
• PE+ – rychlé nabíjení pomocí protokolu MediaTek Pump Express+ a Pump Express+ 2.0.
• FCP – rychlé nabíjení pomocí protokolu Huawei Fast Charge Protocol.
• SCP – rychlé nabíjení (až 25W) pomocí protokolu Huawei SuperCharge Protocol.
• AFC – rychlé nabíjení pomocí protokolu Samsung Adaptive Fast Charging.
• SFC – rychlé nabíjení pomocí protokolu Samsung Super Fast Charging a Super Fast Charging 2.0.
• PPS – rychlé nabíjení pomocí protokolu Programable Power Supply (součást USB PD 3.0 a QC4+).
• PD – rychlé nabíjení pomocí protokolu USB Power Delivery 2.0 a Power Delivery 3.0.
Příklady podporovaných telefonů, tabletů a notebooků:
• SFC – rychlé nabíjení (až 25W) telefonu Samsung Galaxy S20, S21, S22, S23, S24 series, Note 10, 20 series, Z Fold 2, 3, 4 series.
• SFC 2.0 – rychlé nabíjení (až 45W) telefonu Samsung Galaxy S20, S21, S22, S23, S24 Ultra, Tab S7+, Tab S8+, Tab S9+, Tab S8 Ultra, Tab S9 Ultra.
• PD – rychlé nabíjení telefonů Apple iPhone 8, 8 Plus, X, XS, XS Max, XR, 11, 11 Pro, 11 Pro Max.
• PD – rychlé nabíjení (až 20W) telefonu Apple iPhone 12, 12 Mini, 12 Pro, 12 Pro Max, 12, 12 Mini, 12 Pro, 12 Pro Max, 13, 13 Mini, 14, 14 Plus, 15, 15 Plus.
• PD – rychlé nabíjení (až 27W) telefonu Apple iPhone 13 Pro, 13 Pro Max, 14 Pro, 14 Pro Max, 15 Pro, 15 Pro Max.
• PD – rychlé nabíjení (až 65W) notebooků Lenovo, HP, Dell, Acer, Asus, Apple MacBook Air, MacBook Pro, iPad mini, iPad Air, iPad Pro a dalších.
Nabíječka podporuje funkce WIV, AIC, CC:
Komplexní ochrana výstupu: OCP, OVP, OTP, OSP:
• Over Current Protection. Ochrana výstupu proti proudovému přetížení.
• Over Voltage Protection. Ochrana proti přepětí na výstupu.
• Over Temperature Protection. Ochrana proti přehřátí adaptéru.
• Output Short Circuit protection. Ochrana proti zkratu na výstupu.
Další vlastnosti:
• rozměry těla napáječe 103 x 36 x 32 mm včetně vidlice,