APC Rack PDU, Basic, 0U/1U, 120-240V/15A, 220-240V/10A, (8) C13, IEC-320 C14
Typ zařízení:PDU; Fáze (Vstup/Výstup):1:1; Funkce:Základní; Provedení:Rackový; Výška v Racku:0U, 1U; Vstupní proud:10A; Počet výstupů:8; Počet výstupů:8; Porty, Konektivita:LAN; Typ zásuvek:IEC
Vaše cena vč. DPH
Popis
| Model |
AP6015A |
| Funkce |
Basic |
| Fáze (Vstup/výstup) |
1:1 |
| Vstup |
| Maximální vstupní proud |
15 A |
| Jmenovité vstupní napětí |
100V , 120V , 200V , 208V , 230V , 240V |
| Vstupní kmitočet |
50/60 Hz |
| Typ vstupu |
IEC-320 C14 |
| Délka napájecího kabelu |
| Výstup |
| Jmenovité výstupní napětí |